Mahkeme masraflarinizi biz karşiliyoruz

Mahkeme masrafiniz olmadan davalarinizi yürütebilirsiniz.

Mahkeme masrafiniz LEXDROIT® International tarafindan karşilanmaktadir.

Dava masraflariniz şu şekilde karşilanmaktadir

»LEXDROIT International« dava masraflarinizin tamamini üstlenmekte ve davanin kazanilmasi durumunda önceden yapilan anlaşmaya göre alir. Davaci kişi davanin başindan itibaren Mahkeme ve bilirkişi masraflarindan, avukat masraflarindan, şahit ve icra-haciz masraflarindan muaf tutulacak.

Hukuk sigortaniz mi yok, mahkeme masrafi yardimi verilmiyor mu, dava masrafi riski yardimi verilmiyor mu? İşte bu durumda dava masrafi finansmani olarak »LEXDROIT International« bu konuda büyük bir finans ihtiyacini gidermektedir.

Koşullari

Davacinin eğer en az EUR 100.000 alacaği varsa ve davalinin ödeme kabiliyeti varsa. Bu alacak davasi birkaç davacidan da oluşabilir.

Nasil yürüyor

Gerekli ve geçerli belgeler verilir.»LEXDROIT International« gizli olarak bunlari inceler ve davanin kazanilma ihtimalini tespit eder. Bu işlem ücretsiz yapilmaktadir. Bunun sonucunda »LEXDROIT International« davaciya, dava masraflarini üstlenip üstlenmeyeceğini bildirir. »LEXDROIT International« Hukuki danişmanlik yapmamaktadir.

Davaciya getirdiği faydalar

Davaci tüm dava masraflarinin ön ödemesiyle % 100 kurtulmaktadir. Davaci serbestçe davanin başindan beri avukatiyla birlikte davayi yürütebilir ve çekinmeden her türlü hukuki girişimde bulunabilir. Böylece davalinin karşisina güçlü bir şekilde çikabilir.

İşletmenin işlevi/ ağirlik noktasi

»LEXDROIT International« öncelikli olarak tek şahislarin ya da ortak davalarin masraflarini finans enstitülerine, sigortalara, meleki finansatörlere, firmalara ya da organlara karşi sigortalara üstlenmektedir. Dava masraflarinin yani sira, mahkeme dişindaki masraflar ve dava öncesi masraflarda ayni zamanda tüketici kurumlariyla ve haciz mercileriyle karşilikli çalişma yapilmasini sağlamaktayiz.

Bilgilerin-Verilerin Korunmasi

»LEXDROIT International« davacinin verdiği bilgileri sakli tutacağini temin etmektedir ve yalnizca yasaya uygun olarak davanin kazanilma ihtimalinin tespiti için verilecek bilgiler, şahislara gizlilik yasasi çerçevesinde verilecektir.