Mahkeme masraflarinizi biz karşiliyoruz

Mahkeme masrafiniz olmadan davalarinizi yürütebilirsiniz.

Kullanma bilgileri

Genel

»LEXDROIT International«'in web sayfasi güvenilir bir şekilde hazirlanmiştir. Önemli ve güncel bilgilerin yer verilmesine önem verilmiştir. Yine de hata bulunabilir. Güncelliği, doğruluğu ya da bilgilerin tamami hakkinda sorumluluk kabul etmiyoruz. Ayrica web sitemizdeki bilgiler geneldir, özel durumlari kapsamaz.

Telif hakkimiz

Bu web sayfasinin içeriği yasal olarak korunmuştur. Tüm haklari saklidir. »LEXDROIT International«in web sayfasi, bilgileri ve verileri izinsiz ve önceden yapilan yazili onay dişinda kullanilamaz, kopyasi yapilamaz.

Resimler, Markalar ve Logolar

»LEXDROIT International«'in web sayfasinda yer alan resimler, videolar, markalar, logolar ve metinler korunmuştur. Bunlar, önceden yazili onay olmadan izinsiz kullanilamaz.

Hiperlinkler ve Web sayfasindaki kurallar

»LEXDROIT International« web sayfasinda yer alan bilgilerin, linklerin doğruluğu, tamami ve güvenilirliği için garanti vermemektedir. Bu konuda oluşmuş olan hatalar için kesinlikle sorumluluk almamaktadir. Bir hyperlink yalnizca web sayfasinda yardim anlamina gelir ve orada yer alan ürünleri ve/ya da hizmetleri doğru olarak kabul ediyor anlamina gelmez ve onaylamaz.

»LEXDROIT International«'in web sayfasinda linklerin yer almasi

Bir link ancak www.lexdroit.com sitesinin ana sayfasina işaret ediyorsa konulabilir ve bununla birlikte »LEXDROIT International«’i yasal olarak etkilememelidir. Özellikle telif hakki, hizmet hakki ve marka hakkini zedelememelidir.